Dobré zprávy

Doporučení redakce: navštivte pivní lázně a wellness v Nepomuku.

2001 – Cheb: Union porazil 1. FC Plzeň 3:1 (TV Západ)

V osmém kole oblastního přeboru hostili chebští fotbalisté tým 1. FC Plzeň. Unionu vyšel začátek a již v 7. minutě mohli jít do vedení. Prokopec ale zblízka trefil pouze boční síť a rovněž další slibné šance zůstaly bez využití.

2000 – Cheb: Domácí prohráli v házené 16:24 (TV Západ)

V 10. kole házenkářské extraligy hostily hráčky Casina Estor Cheb družstvo TJ Kunovice. V minulém kole s tímto soupeřem vybojovaly v jeho domácím prostředí cenný bod. A tak před vlastními diváky Chebanky věřily ve vítězství. Znamenalo by posun z nelichotivé předposlední příčky v ligové tabulce.

Sokolov: Nejvyšší výhra v sezóně. Baník porazil Prostějov

Po zaváhání v Třinci, kde padli 0:2, se baníkovci vrátili zpět na vítěznou vlnu v domácím utkání 9. kola Fortuna:Národní ligy, ve kterém přivítali nováčka z Prostějova. Po rychlé brance Adama Ševčíka zaznamenal premiérový gól v našem dresu Erik Liener, který pak deset minut před koncem výstavní střelou zpečetil baníkovské vítězství 3:0.

Sokolov: Baník porazil Žižkov. Připsal si další tři body

Po vítězství v Chrudimi a postupu v poháru se baníkovci opět představili sokolovským divákům. V sobotu přivítali v rámci 7. kola Fortuna:Národní ligy pražský Žižkov. V prvním poločase byl k vidění atraktivní fotbal ve vysokém tempu, který ovšem branku na žádné straně nepřinesl. Jediná branka utkání přišla hned zkraje druhé půle. V 51. minutě hlavou skóroval Jakub Dvořák II., který rozhodl o tom, že Baník si připisuje další tři body!

Baník vyřadil třetiligové Velvary a míří do 3. kola poháru

Na vítězství 4:0 v 1. kole v Rakovníku navázali baníkovci výhrou také ve 2. kole. Tentokrát byl jejich soupeřem třetiligový nováček TJ Slovan Velvary. Duel rozhodla jediná branka. O tu se ve 38. minutě postaral z přímého kopu Jan Kosak a zajistil tím sokolovské vítězství.